Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380968781690
+380664881348
+380676171155
  • Uventa Agrohim TOV
  • Статьи
  • ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ ЯРИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ДОБРИВАМИ ТМ "ЕКООРГАНІК"

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ ЯРИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ДОБРИВАМИ ТМ "ЕКООРГАНІК"

Передпосівна обробка насіння ярих зернових культур добривами ТМ "Екоорганік" 

Навесні посівам ярих зерновим культурам якомога більше потрібно приділяти увагу адже це дуже важливий період для їх подальшого розвитку. Тому пропонуємо розглянути обробку добривами від компанії ТОВ «Екоорганік»

Передпосівна обробка насіння добривами – ефективна процедура, яка забезпечує підвищення польової схожості та активний ріст і розвиток рослин на ранніх етапах органогенезу.  Завдяки такій обробці покращується ріст та розвиток рослин, особливо в період від проростання до переходу на живлення від власної кореневої системи, забезпечується підвищення стійкості рослин до несприятливих погодних умов та збудників захворювань.

Для обробки насіння використовують не лише мікроелементи чи комплексні композиції з кількома елементами живлення в різних формах, а й спеціальні добрива з вмістом біологічно активних речовин зокрема: фосфітів, амінокислот, фітогормонів. Застосування їх в рослинництві забезпечує отримання результатів, яких не можна досягнути іншими способами.

Фосфор у формі фосфіту забезпечує посилення росту кореневої системи, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів.

Амінокислоти виконують  захисну  роль.  Надходження вільних  амінокислот в рослину зовні покращує стан рослин дозволяє економити рослині енергію.

Фітогормони проявляють регуляторний вплив на процеси онтогенезу.

Компанія «Екоорганік» рекомендує використовувати для передпосівнох обробки насіння наступні препарати або їх комбінації:

Еколайн Зерновий (Хелати), Еколайн Фосффітний (К), Грос Коренеріст.

Комбінації добрив «Екоорганік» для передпосівної обробки  насіння вже не одноразово показують високу ефективність

Нижче представлені базові комбінації, що рекомендуються ТОВ «Екоорганік» для передпосівної обробки насіння зернових культур.

1.      Еколайн Зерновий (Хелати) 1,0 л/т

2.      Еколайн Зерновий (Хелати) 1,0 л/т + Еколайн Фосфітний (К) 0,5 л/т

3.      Грос Коренеріст 1,0 – 1,5 л/т

Другие статьи