Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Підживлення рослин критично важливими елементами

Погодні умови весни та початку літа цього року несприятливі для сільськогосподарських культур ні за температурою, ні за режимом зволоження. Як наслідок – загибель частини озимих на півдні від нестачі вологи та значне відставання рослин ярих культур у рості і розвитку по всій країні через низькі температури, а подекуди і через надмірну вологість ґрунту. У той же час, на ранніх етапах розвитку рослини вкрай потребують елементів мінерального живлення, а засвоїти їх з холодного ґрунту не можуть. Безумовно, це негативно позначається на продуктивності кукурудзи, соняшнику, сої – культурах, які висіваються на мільйонах гектарів і значна частина врожаю яких експортується.

Чим можна допомогти рослинам у цій ситуації?

Для забезпечення рослин критично важливими елементами мінерального живлення та пом’якшення негативної дії стресів рекомендуємо використовувати спеціальні добрива компанії «ЕКООРГАНІК» із вмістом – L-a-амінокислот*. Серед них як продукти, що уже випробувані та перевірені часом, так і новинки, які за 2 роки вже добре себе зарекомендували у виробничих умовах:

-ЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно) 1,0-2,0 л/га – ефективний універсальний антистресант, що містить фосфор у формі фосфіту калію та амінокислоти.

-ЕКОЛАЙН Універсал Ріст (Аміно) 1,0-1,5 л/га – композиція із збалансованим складом елементів живлення у формі хелатів та амінокислотами.

-ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) 1,0-1,5 л/га – високий вміст Бору + амінокислоти.

-ГРОС Здоров’я - 0,5-1,5 л/га – антистрес- композиція із вмістом амінокислот та фітогормонів.

Новинки:

-ГРОС Аміно-Mg 1,0 – 2,0 л/га – Магній + амінокислоти (для всіх культур).

-ГРОС Аміно-Zn 0,5 – 1,0 л/га – Цинк + амінокислоти (для кукурудзи та соняшнику).

*L-a- амінокислоти є найбільш корисними для рослин, оскільки синтезуються самою рослиною. У періоди інтенсивного росту або при впливі негативних факторів рослина накопичує значну кількість вільних (тобто не зв’язаних в пептиди та білки) амінокислот, які виконують роль захисного механізму. Значення накопичення полягає в тому, що в ці періоди рослина витрачає менше енергії на синтез білків. У разі, якщо вільні амінокислоти надходять у рослину ззовні, ми отримуємо подвійну дію: додатковий обсяг амінокислот дозволяє більш успішно долати фактори інтенсивного росту або стресових ситуацій, при цьому у рослині не припиняються основні процеси синтезу білків.

-Роль амінокислот у рослині:

-Регулюють транспірацію та осмотичні процеси.

-Беруть участь у більшості обмінних процесів.

-Незамінні для якісного процесу запилення та звязування плодів.

-За рахунок амінокислот азотний метаболізм проходить з мінімальними витратами енергії.

-Посилюють рівень ендогенного захисту рослин.

-Підвищують рівень стійкості до стресових ситуацій.

 

 

 

 

Другие статьи