Корзина
100 отзывов
+380966171155
+380664881348
+380676171155
 • picture 1

  Мікродобрива для рослин

   

  1 2 3

  Позакореневі мікродобрива активно використовуються для вирощування різних сільськогосподарських культур. Ріпак, соняшник, кукурудза - далеко не повний перелік найменувань. Мікродобрива для рослин необхідні в тому випадку, коли в грунті спостерігається недолік корисних речовин і мінералів. Причому, мова не обов'язково йде про комплексні добавки. Можна збільшити врожайність рослини і моно добривами з мікроелементами. Наприклад, борні добрива містять бор в різній концентрації. Також це може бути цинк або кальцій, в залежності від особливостей вирощуваної культури і грунту.

   

  Переваги позакореневих мікродобрив «Еколайн»

  Пропонуємо звернути увагу на мікродобрива «Еколайн». Вони являють собою якісний продукт, розрахований на універсальне застосування. Одні і ті ж позакореневі мікродобрива можуть використовуватися для обробки посівів різних культур, головне правильно прорахувати концентрацію, а також вірно визначити період внесення добавок.

  Коректне застосування мікродобрив для рослин здатне:

  • підвищити стресо і холодостійкість;
  • регулювати процеси вегетації;
  • забезпечити потрібну кількість речовин в процесі цвітіння;
  • поліпшити якість готового продукту.

  Якщо грунті потрібно тільки внесення кальцію, цинку або борних добавок, використовуйте моно добрива.

   

  Моно добрива з мікроелементами бор, кальцій, цинк

  Одним з найбільш популярних моно добрив є борний препарат, що містить також і азот. Це мікродобриво від «Еколайн» підходить для переважної частини рослин. Наприклад, борні позакореневі мікродобрива будуть корисні для посівів ріпаку.

  Крім моно добрив з кальцієм, молібденом, цинком, спеціально виготовлених під конкретні сільськогосподарські культури, в нашому каталозі представлені універсальні мікродобрива для рослин.

   

  Багатий выбір борних мікродобрив для рослин

  В наявності кілька варіантів борних мікродобрив для позакореневого внесення. Є «Еколайн» бор «Лайт», «Преміум», а також «Органічний». Між собою ці моно добрива відрізняються концентрацією активної речовини.

  Якщо інструкція виробника здається незрозумілою, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Ми допоможемо розібратися зі способами застосування мікродобрив для рослин.

  Продукція відправляється по всій території України. Можлива безкоштовна доставка товарів по Дніпропетровській області.

  Замовляйте мікродобрива для рослин від «Еколайн» недорого.