Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380968781690
+380664881348
+380676171155
1 2 3

В даному розділі ми зібрали хороший вибір таких хімічних препаратів для саду та городу, як фунгіциди. Дані гербіциди активно використовуються для захисту рослин від захворювань різного походження. Фунгіцидні засоби випускаються для зернових, наприклад пшениці, а також для овочів, ягід і фруктів. Ми можемо запропонувати препарати для картоплі, винограду, буряків.

Продукція може бути замовлена, як поштучно (в кількості від однієї упаковки), так і оптовими партіями великих обсягів. Для оптовиків і постійних клієнтів передбачені вигідні знижки.

 

Важливість фунгіцидних засобів для городу та саду

Хвороби рослин передаються контактним шляхом через грунт, кореневу систему або пилок. Зверніть увагу, що одна заражена рослина на полі є джерелом загрози, адже вже через кілька днів площа ураження може збільшитися в десятки разів. Особливо небезпечні захворювання картоплі, винограду, буряка і пшениці коли занадто багато або, навпаки, занадто мало дощів чи сонця. Несприятливі погодні умови послаблюють посіви, що робить їх більш уразливими.

З цієї причини фунгіцидні засоби застосовуються так широко. Адже вони здатні не тільки боротися зі збудниками хвороб, а й попереджати їх розвиток. Багато фермерів використовують фунгіциди для саду та городу в якості превентивних заходів.

 

Контактні та системні фунгіциди для зернових

Все фунгіцидні засоби поділяються на контактні і системні. Цей поділ ніяк не залежить від призначення препарату. Можна знайти ці два види фунгіцидів і для зернових, і для бульб (картопля). Контактні препарати діють при безпосередньому контакті зі збудником захворювання на листках, грунті, стеблах. Системні фунгіциди проникають в судинну систему рослини і впливають зсередини. Останні більш надійні, відрізняються тривалим ефектом і не бояться дощів.

Всі препарати для захисту рослин від хвороб, зібрані в даному каталозі, відрізняються наступними плюсами:

  • гарантованої ефективністю;
  • швидким впливом і добре помітним результатом;
  • простотою застосування;
  • розумною ціною.

Якщо у вас виникли питання щодо способу внесення фунгіцидів в грунт саду чи городу, зв'яжіться з нашими консультантами.

 

Ефективні фунгіциди для картоплі, винограду, буряків, пшениці

Щоб заказати фунгіцидні засоби для картоплі, буряків та інших культур городу, залиште замовлення через даний сайт. Також в наявності препарати для рослин саду, посівів зернових і плантацій винограду. Продукція відправляється в усі населені пункти України. Клієнти з Дніпропетровської області та прилеглих районів можуть домовитися про адресну доставку.

Замовляйте якісні фунгіциди від провідних виробників. Також в каталозі є посівний матеріал і добрива.