Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Стимулятори та регулятори росту Родоніт

Багато наших клієнтів шукають допоміжні засоби для городніх рослин. До цієї групи належать стимулятори та регулятори росту «Родоніт». Їх ще можна використовувати для домашніх рослин, настільки вони універсальні. Продукція допомагає прискорити ріст, збільшити ефективність живлення, захистити від стресів. Реалізуємо засоби як для насіння, так і для листової обробки. Продукція відповідає кращим стандартам якості та дуже зручна у використанні. 

 

Продукція «Родоніт» для насіння, городніх та домашніх рослин

 

Увазі відвідувачів нашого інтернет-магазину представлено понад десяток хімікатів для домашніх рослин та городніх. Серед них є речовини для насіння та листової обробки. Продукція торгової марки «Родоніт» має такі переваги:

  • унікальний склад — лише безпечні та ефективні компоненти;
  • швидке засвоєння — завдяки ідеальному балансу діючих речовин;
  • універсальну дію — впливає на зростання, розвиток, природний захист рослин;
  • демократичну вартість — продукція недорого коштує, її придбання є вигідним для фермерів будь-якого рівня.  

 

Засоби для листової обробки для городніх рослин та домашніх

 

Перед тим, як обрати відповідний засіб для городніх рослин чи домашніх, обов’язково подивіться його характеристики та спосіб використання. Деякі комплекси створені для листової обробки, інші — для насіння. Стимулятори та регулятори «Родоніт» користуються великою популярністю у наших постійних клієнтів. Вони дозволяють швидко отримати врожай навіть у несприятливих умовах. Хімічні речовини підвищують стійкість рослин до холодної зими.

 

Зручні у використанні стимулятори та регулятори росту «Родоніт»

 

Компанія «Ювента Агрохім» — відповідальний постачальник корисних речовин для насіння та листової обробки рослин. Стимулятори та регулятори росту «Родоніт» виготовляються в Україні з урахуванням всіх особливостей вітчизняного сільського господарства та кліматичних умов. Це якісна продукція, що дозволяє оптимізувати фізіологічні процеси у городніх та домашніх рослинах, покращити якість врожаю, збільшити захищеність культур від різних захворювань. З основними властивостями засобів ви можете ознайомитися безпосередньо на сайті або проконсультуватися у менеджерів магазину за телефоном. Реалізуємо стимулятори та регулятори росту в роздріб чи оптом, робимо вигідні знижки від обсягу замовлення.