Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Насіння соняшнику ВНІС

1 2

В даному розділі зібрано вражаючий асортимент посівного соняшнику. Зверніть увагу, що дана продукція виготовлена не приватними компаніями, вітчизняними або закордонними, а Всеукраїнським науковим інститутом селекції. Насіння соняшнику від ВНІС є зразком якості. Крім того, воно має цілком доступну ціну для українського споживача. Насіння соняшнику, купити яке пропонує наша компанія, доступні для замовлення оптом будь-яких обсягів. Особливим плюсом є можливість вирощування під Гранстар.

Якщо ви давно шукали якісний посівмат соняшнику, в даному розділі є десятки самих різних сортів. Також ми можемо запропонувати матеріал інших культур для посіву.

 

Посівний соняшник вітчизняного виробництва

Крім доступної ціни на посівний соняшник, пропонований товар має ще кілька переваг. Наприклад, ця продукція повністю відповідає вітчизняним кліматичним умовам. Насіння соняшнику ВНІС - це посівмат, який прекрасно розвивається в умовах степу або лісостепу. При цьому ви зможете особисто вибрати сорт, який найкращим чином підійде для особливостей ваших полів.

Зверніть увагу, що завдяки вітчизняному виробництву, купити насіння соняшнику для посіву можна в будь-який момент. Продукція завжди свіжа і якісна.

 

Переваги насіння соняшнику під Гранстар

Основною перевагою насіння соняшнику ВНІС, розрахованого на вирощування під Гранстрар, є стійкість до гербіцидів. Особливо до препаратів, що дозволяють  позбавлятися від дводольних бур'янів. Завдяки цьому з'являється можливість:

  • вирощувати цю культуру на одному полі кілька років поспіль;
  • застосовувати хімічні засоби для боротьби з бур'яном по сходам культурної  рослини.

Це дозволяє використовувати сільськогосподарську землю максимально. І отримувати хороший урожай в будь-якій ситуації. Перш, ніж купити посівний соняшник гібридного типу, уточніть скільки грам препарату витримує даний конкретний сорт.

 

Купити насіння соняшнику для посіву

Щоб купити якісний посівний соняшник, зв'яжіться з нашими фахівцями онлайн або в телефонному режимі. Оскільки ми напряму співпрацюємо з виробником, ви отримаєте не тільки доступні ціни та посівмат високої схожості, а й докладні консультації з вирощування.
Пропоноване насіння відправляється в усі населені пункти України. Територією Дніпропетровської області можлива безкоштовна доставка.

Замовляйте насіння соняшнику ВНІС недорого.