Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Насіння соняшнику ЛІСТ

Завжди у наявності насіння соняшнику «ЛІСТ». Це продукція українського виробництва, рекомендована для посіву під гранстар. Ціна в нашому магазині на гібриди соняшнику вітчизняного бренду — одна з кращих на ринку. Ми напряму співпрацюємо з виробниками і гарантуємо оригінальність продукції. Посівний соняшник «ЛІСТ» характеризується посухостійкими властивостями. Цей гібрид виготовлений в умовах луганського степу, тому добре сприймає високі температури та сильні вітри. Посівмат соняшника задовольнить ваші потреби якісним та здоровим врожаєм.   

 

Гібриди соняшнику для посіву під гранстар

 

У каталозі представлено кілька різновидів гібридів соняшнику. Ви можете обрати відповідне насіння для посіву під гранстар чи класичну технологію. Низька ціна полегшує підбір матеріалу як для великих агропромислових комплексів, так і для малих фермерських господарств. Експлуатаційні особливості продукції «ЛІСТ» обумовлени кліматичними характеристиками Луганської області, тому її рекомендовано використовувати на сході України. 

 

Посівний соняшник «ЛІСТ»: ціна та інші переваги

 

  • Наша компанія реалізує лише оригінальний посівний соняшник від перевіреного виробника.
  • Продукція може використовуватися для посіву під гранстар та інші технології вирощування.
  • Гібрид є стійким до найбільш популярних хвороб, не потребує надто родючого ґрунту.
  • Насіння «ЛІСТ» дозволяє отримати багатий врожай за умови низькою ціни посівмату.

 

Український посівмат соняшника для степової зони

 

Луганська область — степовий край зі своїми особливостями. Посівмат соняшника має бути дуже витривалим, щоб демонструвати хороші показники врожайності у таких умовах. Продукція «ЛІСТ» є саме такою. Вона недорого коштує, рекомендована для посіву під гранстар, рано дозріває. Це якісне насіння, що дозволить вам досягнути успіхів в умовах різкого континентального клімату з мінімумом вологи та низькими показниками родючості ґрунту.

 

Недороге насіння соняшнику «ЛІСТ» в роздріб та оптом

 

Наш інтернет-магазин реалізує насіння соняшнику «ЛІСТ» своїм клієнтам у Дніпропетровській області та інших регіонах країни. Ціна доставки може бути нульовою за умови великого замовлення. Уточнюйте це у менеджерів-консультантів. У нас працюють досвідчені фахівці, які завжди готові допомогти з питань фермерства та агропромисловості. Поставляємо посівмат соняшника оптом та у роздріб.