Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Насіння озимого ріпаку Euralis

Ріпак, насіння якого пропонує придбати наша компанія, належить до числа популярних сільськогосподарських культур, що вирощуються в Україні. Це не лише корисна харчова та промислова рослина, а ще й елемент підготовки ґрунту. Ми реалізуємо насіння озимого ріпаку EURALIS SEMENCES у роздріб та оптом. Кожен гібрид, а їх у каталозі доволі багато, має певні властивості та переваги. Озимий ріпак від компанії «Евралис Семанс» демонструє чудову врожайність та великий вміст олії. 

Озимий ріпак (насіння) від «Евралис Семанс»

Якщо ви бажаєте придбати якісну харчову та промислову культуру, то ріпак, насіння якого реалізує наша компанія, зможе задовольнити ваші вимоги. Представлена на сайті продукція має наступні переваги:

 
  • швидке дозрівання;

  • високу врожайність;

  • стійкість до несприятливих умов зимування;

  • чудовий імунітет;

  • інтенсивне гілкування тощо.

 

У каталозі ви знайдете декілька гібридів озимого ріпаку від «Евралис Семанс». Рекомендуємо уважно ознайомитися з їхніми описами, щоб отримати культуру з необхідними властивостями. Деякі з них демонструють чудові показники навіть на неродючих ґрунтах. Наш посівний матеріал має відмінний імунітет до холоду, засухи, вилягання, різних хвороб.

Озимий ріпак EURALIS SEMENCES представлений в каталозі як новими гібридами, так і тими, що вже встигли отримати багато схвальних відгуків. Тут ви знайдете «Гідромель», «Дарко», «Ритмо», «Імперіо» тощо. Наші фахівці професійно підходять до створення асортименту, тому ви можете бути впевненими, що придбаєте одні з кращих сортів с/г культур на українському ринку. Продукція торгової марки «Евралис Семанс» абсолютно справедливо має багато прихильників серед вітчизняних аграріїв.    

Гібриди насіння озимого ріпаку EURALIS SEMENCES

Як прямий постачальник посівмату ми маємо можливість виставляти мінімальні ціни на оригінальну продукцію провідних виробників. Насіння озимого ріпаку EURALIS SEMENCES недорого коштує і дає змогу отримати великий та здоровий врожай корисних рослин. Наші спеціалісти із задоволенням порекомендують вам кращі гібриди та розкажуть про їхні головні переваги. Продукція постійно є на складі, тому вам не доведеться довго чекати на замовлення. Гарантуємо відповідність характеристик та оптимальні умови зберігання ріпаку. Насіння поставляємо оптом і у роздріб. Можлива безкоштовна доставка для великих замовників.