Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Насіння озимого ріпаку Syngenta

Пропонуємо вашій увазі насіння озимого ріпаку Syngenta. Це популярна в Україні сільськогосподарська культура, яка характеризується скоростиглістю та чудовою врожайністю. Ми реалізуємо гібриди озимого ріпаку мішками в роздріб та оптом. Оригінальне насіння торгової марки Syngenta вже встигло добре себе зарекомендувати на українському ринку завдяки відмінним показникам продуктивності та стійкості до несприятливих умов. Ріпак озимий містить велику кількість олії. Це чудова харчова та промислова культура.  

Гібриди озимого ріпаку на посів

У каталозі представлено кілька популярних гібридів озимого ріпаку: Tores, Saveo, Marten тощо. Продукція має певні відмінності, тому обирати її треба лише після уважного ознайомлення з основними характеристиками. Озимий ріпак на посів від компанії Syngenta об’єднує у собі кращі функціональні властивості та доступну вартість. Цей посівний матеріал не лише дозволяє отримати великий урожай, а й позитивно впливає на стан ґрунту. Його часто використовують у якості цінного попередника.

Ріпак озимий від компанії Syngenta

Посівмат озимого ріпаку, який пропонує наша компанія, характеризується високою олійністю. До інших його переваг можна віднести:

 
  • хороший потенціал продуктивності;

  • підвищену стійкість до низьких температур;

  • добрі показники інтенсивності зростання;

  • можливість вирощування у всіх відповідних регіонах України.

 

Ріпак озимий від торгової марки Syngenta — це насіння, яке активно засівають у нашій країні. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть придбати його на дуже вигідних умовах. 

Оригінальне насіння озимого ріпаку Syngenta з доставкою

Озимий ріпак посівний має стабільний попит у клієнтів Uventa Agrohim. Ми пропонуємо актуальні гібриди напряму від виробника. З їхніми характеристиками ви можете ознайомитися безпосередньо на сайті компанії. Насіння озимого ріпаку Syngenta доставляємо по всій Україні. Продукція є на складі підприємства, тому відправка буде максимально швидкою. 

Якість урожаю напряму залежить від посівного матеріалу. Клієнти нашої компанії мають доступ до найефективніших гібридів популярних сільськогосподарських культур. Використовуйте насіння ріпаку згідно рекомендацій виробника, і результати сівби вас точно порадують. За наявності питань звертайтеся по консультацію до фахівців Uventa Agrohim.