Корзина
100 отзывов
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Насіння соняшнику "VITERRA SEED"

Компанія ТОВ «ВІТЕРРА СІД» створена в серпні 2020 року.

Основа діяльності компанії – це селекція сортів та гібридів різноманітних культур, випробування та виробництво якісного насіння. Компанія має широке портфоліо сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці та ячменю, сої, кормових бобів, нуту та інших культур. Особлива уваги приділяється формуванню портфоліо продуктів для країн та регіонів Східної Європи з нестабільними умовами зволоження (Болгарія, Румунія, Молдова, Греція, Угорщина, Казахстан, Росія, Україна). Саме для умов Степу України та Центральних областей наразі є широкий асортимент перевірених на практиці гібридів соняшнику, кукурудзи та сортів озимої пшениці.

Компанія має цілу мережу власних виробничих насіннєвих підрозділів в Німеччині, Румунії, Угорщині, Італії, а також додатково використовуються потужності наших партнерів.

Компанія ТОВ Вітерра Сід зосереджена на підтримці імпорту насіння гібридів соняшника і кукурудзи, а також базового насіння сортів зернових і бобових культур для подальшого розмноження нашими партнерами в Україні.

Стратегічними цілями компанії є забезпечення агровиробників високоякісним насінням, на основі науково-практичних досліджень та випробувань, добору адаптованих сортів та гібридів для всіх регіонів та з урахуванням застосування в технологічних схемах різного рівня інтенсивності.

Асортимент  гібридів соняшнику: 

- СЮРПРИЗ КЛ ПЛЮС

-ПАРАІЗО 1000 КЛ ПЛЮС

-ЛУЦІЯ КЛ ПЛЮС

-ЗУБЕЛЛА КЛ

-ПУНТАСОЛ КЛ

-ДРАЙВЕР КЛ

-МАРКЕЗА КЛ

-ПАРАІЗО 102 CL

-САНТЕК ХО КЛ

-ВЕЛКО

-ЗУРО 162

-АЛЕКСА СУ

Компанія ТОВ " ВІТЕРРВ СІД" вивела на ринок конкурентоспроможні гібриди кукурудзи та соняшнику, які формують високі і стабільні врожаї, особливо в складних умовах країн південної Європи.

Незважаючи на те, що існує чимало зон для вирощування, які відрізняються грунтово-кліматичними умовами та агрономічними особливостями, портфель бренду viterra SEED містить індивідуальні продукти, адаптовані до будь-яких умов.