Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Насіння кукурудзи Saaten Union

 • Гібрид кукурудзи Зупорто
  2 350,28 грн./мешок
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Гібрид кукурудзи ІСХ 303
  2 256,27 грн./мешок
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Гібрид кукурудзи ЗУМ 305
  2 350,28 грн./мешок
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Гібрид кукурудзи ОССК 396
  2 068,25 грн./мешок
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Гібрид кукурудзи ЗУМ 405
  2 256,27 грн./мешок
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Гібрид кукурудзи Драва
  1 993,04 грн./мешок
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Гібрид кукурудзи ОС 378 new
  2 256,27 грн./мешок
  Нет в наличии Оптом и в розницу

Пропонуємо оригінальне насіння кукурудзи Saaten Union. Цей виробник є лідером у сфері проведення масштабних селекційних програм, що стосуються основних польових культур. Крім кукурудзи посівної, цей бренд виробляє посівмат картоплі, зернових, ріпаку. Оскільки купити кукурудзу на посів оптом саме від цього бренду може виявитися занадто дорого для ряду вітчизняних фермерських господарств, ми пропонуємо найкращі ціни на роздріб.

 

Посівмат кукурурдзи від провідних виробників

Рішення купити кукурудзу на посів від провідних європейських виробників часто виявляється непростим. Ціна на європейську продукцію (а насіння кукурудзи Saaten Union виробляються в Німеччині) досить висока. З іншого боку, багаторічні дослідження і селекційна робота агрономів високої кваліфікації привели до того, що даний посівмат кукурудзи відрізняється високою врожайністю і може вирощуватися практично на будь-яких грунтах.

А можливість купити товар в роздріб дозволяє перевірити дану посівну кукурудзу на ділі.

 

Якісна кукурудза посівна в роздріб

Пропонована в роздріб посівна кукурудза відрізняється доступними цінами, а також наступними перевагами:

 • високою врожайністю при мінімальному догляді;
 • стійкістю до дії посухи, рясних дощів;
 • можливістю вибору між ранньостиглими та пізньостиглими сортами;
 • хорошими смаковими якостями дозрілого продукту.

Досить тільки цих чотирьох якостей, щоб купити кукурудзу на посів прямо зараз. Кошти, вкладені в придбання посівмата окупляться сторицею. Адже кожен сорт насіння кукурудзи Saaten Union має і свої власні плюси, характерні тільки для нього.

 

Оригінальне насіння кукурудзи Saaten Union

Врахуйте, що пропоноване насіння кукурудзи Saaten Union є стовідсотковим оригіналом. Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробником, що легко перевірити за документами. В наявності всі необхідні сертифікати на посівну кукурудзу гібридного типу. Також ми б хотіли звернути вашу увагу на те, що наші склади обладнані за останнім словом техніки. Ви зможете купити кукурудзу на посів без будь-яких ризиків. Весь посівмат зберігається у відповідність з інструкціями виробника.

 

Купити кукурудзу на посів за низькою ціною

Щоб купити кукурудзу на посів за найбільш вигідними цінами в Україні, зв'яжіться з нами онлайн або в телефонному режимі. Ми завжди тестуємо нову продукцію, так що зможемо допомогти не тільки в процесі вибору, а й при вирощуванні культури. Також в нашому каталозі можна придбати мікродобрива різних видів, які найкращим чином підійдуть для посівмата кукурудзи.

Продукція відправляється в усі населені пункти країни. У Дніпропетровській області можлива безкоштовна доставка посівної кукурудзи до дверей. Уточнюйте умови, на яких надається дана послуга у наших консультантів.

Замовляйте насіння кукурудзи Saaten Union в роздріб за вигідними цінами.