Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Насіння кукурудзи Viterra SEED

Наша компанія пропонує оригінальне насіння кукурудзи VITERRA SEED. Виробник спеціалізується на селекції посівних матеріалів для країн та регіонів Східної Європи. Саме тому гібриди кукурудзи, які ви можете побачити у нас на сайті, ідеально підходять для України. Продукція характеризується стійкістю до холодів та літньої спеки, чудовою врожайністю. Посівмат кукурудзи можно замовити у роздріб або оптом. Гарантуємо кращі ціни на українському ринку та швидку доставку.

 

Посівмат кукурудзи від торгової марки VITERRA SEED

 

Назва VITERRA SEED добре відома вітчизняним аграріям. Ця компанія випускає якісне посівне насіння з урахування кліматичних особливостей східноєвропейських країн. У каталозі ви можете побачити біля десятка гібридів, кожен з яких має певні властивості та рекомендації щодо вирощування. Посівмат кукурудзи може вирощуватися в умовах степу та лісостепу України. За допомогою нього ви отримаєте чудовий врожай з відмінним зерном.

 

Характерні особливості посівних гібридів кукурудзи

 

Ми реалізуємо посівні гібриди кукурудзи різних видів. Але всі вони мають певні переваги, про які вам слід знати:

 
  • добре розвинену кореневу систему;

  • стабільну продуктивність високого рівня;

  • швидкі темпи росту культури;

  • стійкість до погодних умов;

  • імунітет до поширених хвороб;

  • можливість посіву в ранні терміни.

Правильно підібраний сорт сільськогосподарської рослини — запорука отримання багатого та здорового врожаю. Наша компанія пропонує безкоштовну консультацію фахового агронома, щоб захистити вас від помилок різного роду під час вирощування кукурудзи.

 

Спеціально відібране для вирощування в Україні насіння кукурудзи

 

Посівний матеріал кукурудзи VITERRA SEED ідеально підходить для використання в умовах українського клімату та розвитку сільського господарства. Ми спеціально відбираємо для вас кращі гібриди, які дозволять отримати якісне зерно з максимальним захистом від шкідливих чинників. Насіння кукурудзи можна замовити у роздріб або гуртом — для великих клієнтів завжди готові зробити вигідні знижки. Продукція постійно є на складі компанії, тому вам не доведеться довго чекати на доставку.

Щоб отримати бажаний результат від вирощування с/г культури, треба використовувати якісний посівний матеріал. Саме такою є продукція VITERRA SEED. Замовляйте її у постачальника з 10-річним досвідом роботи на українському ринку!