Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380968781690
+380664881348
+380676171155
 • Бродивит, Р
  639,16 грн.
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Номайс
  657,15 грн.
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Родентецид - Бактеронцид гель , каністра 10 л
  300 грн.
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Родентецид Щелкунчик
  500 грн./ведро
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • РЕД ФОКС СУПЕР
  91,50 грн./кг
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить
 • Рат Киллер Супер
  180 грн./кг
  В наличии Оптом и в розницу
  Купить

За минулі століття людство випробувало десятки сотень засобів проти гризунів. Склад отрути для мишей і щурів постійно вдосконалюється, адже ці шкідники здатні повністю знищити врожай на полях зернових. У побутових умовах можна обійтися мишоловками і різними пастками або просто тримати кота. Однак, якщо мова йде про фермерську діяльність, парою кішок не обійдешся. Для обробки зерна використовується спеціальна отрута для щурів, після чого готові приманки розкладаються по території.

В даному розділі зібрано хороший вибір різних засобів від мишей і інших гризунів. Продукція доступна для придбання, як поштучно (1 каністра), так і великими оптовими партіями. 

 

Отрута для щурів та мишей гострої дії

Існує кілька типів отрути для гризунів. Одним з них є родентицид гострої дії. Це потужний засіб, яке повністю знищує щура або мишу, що з'їли приманку, протягом декількох днів. Хоча ефективність такого препарату дуже висока, є у нього і недоліки. Наприклад, гризуни швидко усвідомлюють зв'язок між загибеллю родича і смачною приманкою. В результаті, гине тільки частина популяції, бо інші  тварини починають обходити отруту стороною.

Крім того, даний різновид отрути для мишей дуже токсичний і для людини.Так, сильнодіючі речовини можуть бути небезпечні при розкладанні на полях або в районі фермерських будівель.

 

Переваги антикоагулянтів для обробки зерна від мишей

Також існує отрута для щурів накопичувальної дії. Так звані антикоагулянти не вбивають гризунів моментально, отрута накопичується в організмі поступово. У підсумку, вся популяція продовжує поїдати приманки і не пов'язує воєдино факти загибелі деяких своїх членів безпосередньо з отрутою.

Крім того, родентициди антикоагулянти відрізняються:

 • малою токсичністю для людини і сільскогосподарських тварин;
 • економною витратою;
 • розумною ціною.

Використовуйте дані родентициди для обробки зерна або комбікорму. Отримані приманки розкладають поблизу нір на полях, а також в складських приміщеннях.

 

Якісні родентициди для поля проти гризунів

Щоб купити якісні хімікати для обробки зерна та полів проти гризунів, зв'яжіться з нашими співробітниками. Вся продукція має сертифікати якості і поставляється безпосередньо від виробника. У разі необхідності, наші фахівці допоможуть із застосуванням отрути для щурів.

Відправлення можливі в усі населені пункти країни. Якщо ви проживаєте у Дніпропетровській області або її околицях, можна домовитися про адресну доставку.

Замовляйте родентициди для боротьби з мишами і щурами недорого.