Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Гербіциди Best

Рекомендуємо використовувати від бур’янів гербіциди Best. Вони виготовляються у Китаї, але добре себе показали в умовах українського клімату та рівня сільського господарства. У наявності є такі популярні різновиди цих хімічних речовин, як «Рочдейл», «Ньюпорт», «Шефілд», «Честер» та інші. Продукція також допомагає від пирію. Представлені на сайті гербіциди торгової марки Best можуть використовуватися з іншими засобами захисту сільськогосподарських рослин. Вони продемонстрували чудову ефективність і безпечні для популярних в Україні культур.

Різноманіття гербіцидів торгової марки Best від бур’янів

У каталозі ви можете побачити майже два десятки гербіцидів китайського виробництва. Ви можете обрати засіб «Тілбері», «Пул», «Нельсон», «Енфілд» чи будь-який інший. У кожної речовини власні переваги та особливості використання. Наприклад, гербіцид «Квін» є неселективним продуктом системної дії, який рекомендовано використовувати від однорічних та багаторічних бур’янів. «Ланкастер» — селективний засіб досходового типу, ним обробляють поля з кукурудзою, соняшником, соєю. 

 

Головні переваги гербіцидів Best від бур’янів та пирію, які реалізує наша компанія:

 
  • універсальна дія;

  • швидкий і помітний ефект;

  • міцне утримання на листі;

  • зручність використання;

  • безпечність складу.

 

Ми відібрали для вас кращі гербіциди китайської марки: «Лідс», «Сміт», «Грінвіч», «Вільямс», «Дарвін» тощо. Щоб не помилитися з вибором, радимо спочатку проконсультуватися у менеджерів магазину щодо хімічних речовин. Вони допоможуть розібратися в асортименті та запропонують оптимальні продукти саме для ваших умов використання. 

Оптом та у роздріб гербіциди Best

Оригінальні гербіциди Best мають сучасні формули та якісні компоненти. Вони легко розводяться водою та наносяться на рослини. Ви можете придбати цю продукцію в нашому інтернет-магазині у роздріб чи оптом. Переважна більшість гербіцидів постійно є у наявності, а отже вам не доведеться довго чекати на замовлення. Наша компанія має великий досвід поставок посівного матеріалу та засобів захисту сільськогосподарських рослин. Ми напряму співпрацюємо з провідними вітчизняними та закордонними виробниками.  Для великих партій товару діє безкоштовна доставка. Замовляючи гербіциди Best у нас, ви отримуєте можливість виростити багатий врожай з мінімальним докладанням зусиль.