Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Протруйники Avgust

Фунгіцидні та інсектицидні засоби AVGUST використовують для обробки насіння з метою їхнього захисту від широкого спектру шкідливих організмів. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати системні протруйники цього бренду за кращими цінами на українському ринку. Гарантуємо оригінальність продукції та бажаний ефект за умов дотримання рекомендацій виробника. Комбіновані препарати використовують для передпосівної обробки сільськогосподарських рослин. Вони забезпечують бажаний результат з пролонгованою дією.

 

Системні фунгіцидні та інсектицидні засоби для обробки насіння

 

Протруйники AVGUST мають комбіновану (інсектицидну та фунгіцидну) дію. Це системні препарати для передпосівної обробки, які дозволяють захистити насіння від поширених хвороб, шкідливих комах, інших негативних чинників. У каталозі ви знайдете продукцію з різними властивостями та нюансами застосування. Але є і спільні переваги, характерні для всіх засобів AVGUST:

  • можливість використання для обробки насіння різних культур (пшениці, кукурудзи, гороху тощо);

  • рівномірність нанесення, комплексна дія, стійкість утвореної плівки до зовнішніх чинників;

  • економічне споживання, висока ефективність навіть у несприятливих умовах.

Ви можете підібрати комбінований протруйник AVGUST, керуючись описами на сайті або звернувшись по допомогу наших фахівців — професійний агроном надає консультації безкоштовно. Кожен системний препарат має певні особливості, тому слід бути уважними під час ознайомлення з його характеристиками. Інсектицидні та фунгіцидні засоби для передпосівної обробки від компанії AVGUST довели свою ефективність та мають великий попит у вітчизняних аграріїв.

 

Комбіновані протруйники AVGUST для передпосівної обробки рослин

 

Якщо ви шукаєте недорогий та якісний препарат з інсектицидною та фунгіцидною дією, рекомендуємо звернути увагу на комбіновані протруйники AVGUST. Це хімічні речовини системного впливу, які дозволяють захистити рослини від широкого кола шкідників. Протруйники цього бренду ідеально підходять для передпосівної обробки насіння кукурудзи, озимих культур тощо. Вони поставляються у формі водно-суспензійного концентрату, що призначений для приготування розчинів — правильне дозування вказане в інструкції. Ви можете придбати у нас оригінальні протруйники AVGUST оптом та у роздріб.