Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Інсектициди Ukravit

Компанію Ukravit знають як провідного українського виробника засобів захисту рослин та мікродобрив. Її інсектициди від колорадського жука та інших шкідників виготовлені відповідно до кращих стандартів якості. У нас ви можете придбати цю продукцію для саду та городу за дуже вигідними цінами. Реалізуємо такі популярні інсектициди для картоплі: «Захват Ойл», «Смерть жукам», «Люкс максі», «Колібріс» тощо. Також у наявності є засоби для капусти та інших сільськогосподарських культур. Гарантуємо оригінальність продукції та її високу ефективність. Поставляємо інсектициди Ukravit оптом та у роздріб. 

Ефективні інсектициди для картоплі та інших культур

На сайті представлені інсектициди для картоплі та інших популярних рослин. Ми реалізуємо лише кращі продукти торгової марки Ukravit: «Фас», «АЦ Плюс», «Антихрущ», «Антиколорад», «Антиклещ», «Антигусень» та інші. Головні переваги цих інсектицидів:

 
  • висока ефективність впливу на шкідливих комах;

  • сумісність з іншими засобами захисту рослин;

  • простий та надійний механізм дії;

  • універсальність та доступна ціна.

 

Виростити добрий врожай не так вже й складно, якщо використовувати правильні хімікати. Інсектициди українського виробництва вже довели, що можуть впоратися з поставленими задачами на «відмінно». Вони економічні у використанні та мають широкий спектр дії. Рекомендуємо їх не лише для капусти, картоплі та й для інших культур: кукурудзи, ріпаку, гороху, пшениці тощо. Якщо маєте складності з вибором, звертайтеся до наших фахівців. Вони проконсультують та розкажуть про всі особливості застосування засобів захисту рослин.  

Великий вибір інсектицидів Ukravit з доставкою

Наша компанія відома великим вибором різноманітних засобів для покращення якості врожаю та захисту сільськогосподарських культур від шкідників. Інсектициди Ukravit мають великий попит у клієнтів Uventa Agrohim. Вони ефективні та універсальні у використанні. Вже після першої обробки ви побачите результат. Представлені у каталозі інсектициди для картоплі, капусти, кукурудзи можна застосовувати разом із іншими засобами захисту. 

Якість врожаю напряму залежить від хімічних речовин, якими ви обробляєте рослини від шкідників. У нас можна замовити першокласні інсектициди зі швидкою доставкою. Для великих оптовиків є можливість відправки замовлення за рахунок компанії.