Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Десиканти Best

Пропонуємо вашій увазі неселективні гербіциди — десиканти Best. Вони висушують рослини, що дозволяє прискорити збори врожаю. У наявності є гербіциди десиканти по зернових та інших сільськогосподарських культурах, що популярні в Україні. Продукція виготовляється у Китаї і характеризується доступною ціною. Реалізуємо десиканти пластиковими каністрами по 20 л. Можливі поставки оптом. Гарантуємо відмінні якості гербіцидів та швидкий ефект від їхнього використання.

Гербіциди десиканти по зернових, картоплі, соняшнику

На сайті представлено кілька десикантів Best: «Юстон», «Річард», «Булон». Кожен продукт має окремі властивості та особливості використання, з якими рекомендуємо ознайомитися заздалегідь. Реалізуємо гербіциди десиканти по зернових культурах, картоплі, соняшнику, сої, для гречки та пшениці. Головні переваги продукції торгової марки Best:

 
  • швидке поглинання рослинами;

  • помітний ефект за короткий час;

  • забезпечення рівномірного дозрівання;

  • вплив на бур’яни, що полегшує збирання врожаю;

  • стійкість до змивання дощем вже через пів години.

 

Китайські десиканти не лише прискорюють дозрівання, а ще й зупиняють поширення хвороб. Ними зручно користуватися, а вартість є однією з кращих на українському ринку. За наявності питань звертайтеся до консультантів нашого магазину. Вони порадять оптимальний гербіцид саме для ваших умов використання та бажаної мети. Напряму співпрацюємо з виробниками, тому у каталозі завжди свіжі та актуальні продукти для обробки с/г рослин. 

Неселективні десиканти Best оптом та у роздріб

Якщо ви шукаєте якісні та недорогі неселективні гербіциди, у нашій компанії ви знайдете їх за дуже вигідними цінами. Десиканти Best підсушують рослини та прискорюють їхнє дозрівання, підвищують стійкість культур до хвороб та поліпшують якість готової продукції. Ми вже багато років займаємося поставками засобів для аграріїв і пропонуємо своїм клієнтам лише кращі товари, що можна знайти на ринку. Наші десиканти регулярно отримують схвальні відгуки та добре себе зарекомендували у різних умовах використання.

Правильне застосування відповідних хімічних засобів дозволяє отримати здоровий та багатий врожай точно у необхідні терміни. Замовляйте десиканти Best у нашій компанії, та отримайте їх вде у найближчі дні. Можливі поставки у роздріб та оптом, є безкоштовна доставка для великих замовлень.