Корзина
100 отзывов
+380966171155
+380664881348
+380676171155
 • picture 1

  Засоби захисту рослин

  Останнім часом через активне і найголовніше, неправильне землекористування, коли не дотримується сівозміна, з'являються все нові види хвороб і шкідників культурних рослин, які в процесі їх знищення, отримують резистентність до застосовуваних препаратів.

  Каталог засобів захисту рослин, кукурудзи та зернових культур ділиться на: гербіциди, протруйники, фунгіциди, інсектициди.

  Каталог гербіцидів для захисту кукурудзи і рослин

  Гербіциди діляться на суцільної дії і виборчого (селективного) типу від різних видів бур'янів. Наша компанія готова вам запропонувати різного виду гербіциди по зерновим культурам: кукурудзі, соняшнику, пшениці, ячменю. Найпопулярніший в каталозі гербіцидів для захисту кукурудзи суцільної дії – Раундап, а також його аналоги гербіциди – Отаман, Річард, Гліфовіт і багато інших. У всіх них діюча речовина гліфосат у формі ізопропіламіном солі.

  Також одним з популярних ґрунтових гербіцидів в каталозі є препарат Харнес, у якого діюча речовина ацетохлор, 900 г / л, є також аналоги, наприклад: Ланкастер, Еталон, Хортус і інші. В даному каталозі засобів захисту рослин представлені фугніціди проти збудників грибкових захворювань, а також для протруєння насіння кукурудзи, соняшнику, пшениці, ячменю.

  Інсектициди - це засоби захисту рослин, насіння кукурудзи для боротьби з комахами, вони бувають контактної і системного дії.

  Найпопулярніший інсектицид контактної дії Фастак діюча речовина альфа-циперметрин, 100 г / л, а також аналоги з такою самою діючою речовиною Фас, Том, Нокаут і т.д. Нурел Д інсектицид системної дії, діюча речовина 500 г / л хлорпирифос; 50 г / л циперметрину, а також аналоги з такими ж діючими речовинами Залп, Хлорпірівіт-агро.

  Засоби та препарати для захисту зернових культур

  Протруйники - це препарати для захисту кукурудзи і рослин для протруєння зерна для запобігання сходів від ураження захворюваннями і шкідниками.

  Найпопулярніший протруйник на зернові культури Раксил Ультра з діючою речовиною тебуканазол, 120 г / л, а також аналоги Діксі Ультра, Джаггер плюс, Ультрасил і т.д.

  Якщо розглядати каталоги препаратів і засобів для захисту зернових культур різних виробників, то можна помітити, що в каталогах представлені різні препарати і засоби для захисту з одним і тим же діючою речовиною по культурі рослини з тієї ж нормою витрати. Це свідчить про те, що багато компаній розширюють лінійку вже відомих препаратів, гербіцидів для успішної боротьби з бур'янами по зерновій культурі при цьому несучи мінімальні витрати на відміну від світових лідерів ринку, які розробляють нові препарати для захисту зернових культур і нові діючі речовини для успішної боротьби з бур'янами в різних культурах.