Корзина
100 отзывов
+380966171155
+380664881348
+380676171155
 • picture 1

  Насіння озимої пшениці

  Пшениця є важливою аграрної культурою багатьох країн в тому числі і для України. Орієнтовна посівна площа України становить 14,5 млн. Га

  В даний час відомо 22 види пшениці, вона поділяється на тверду пшеницю і м'яку пшеницю, як правило до твердої пшениці відноситься яра пшениця.

  Вирощування озимої пшениці є дуже вигідним так як має низьку собівартості.

  Пшениця - це однорічна злакова рослина яка представляє собою стебло і колос, де були ув'язнені зерна. На думку істориків, пшеницю почали обробляти близько 9 тисяч років тому в долинах річок з сприятливим кліматом в тих районах, які визначив ще Вавилон, вважаючи їх колискою цивілізації. З початку нашої ери пшениця поширилася по всій території Європи де успішно вирощується досі. У період освоєння Америки та Австралії пшениця потрапила і на ці континенти і отримала широкий розвиток. Для кожного регіону є свої улюблені сорти пшениці для вирощування. З кожним роком з'являються нові сорти пшениці, які все більше повинні задовольняти вимогам по вирощуванню в складних, мінливих кліматичних умовах і звичайно сучасні сорти пшениці дуже сильно відрізняються від початкових культур, які обробляла стародавня людина. Пшениця є основною культурою для вирощування в усьому світі.

  В нашії компанії "Ювента Агрохім" ви можете придбати великий вибір сортів пшениці такі як: Антара, Гурт, Благодарка Одеська, Наснага, Литанівка, Мир, Зиск, Епоха Одеська, Бунчук, Місія Одеська, Пилипівка, Богдана, Вдала, Сагайдак , Вільшана, Царичанка, Ветеран, Орійка, Снігурка як ЕЛІТ так і 1 репродукцію.

  1 2