Корзина
100 отзывов
+380966171155
+380664881348
+380676171155
 • picture 1

  Насіння ячміню

  Людина почала вирощувати ячмінь одним з перших серед зернових культур. Це гідна продовольча культура. Вона славиться своєю користю для людського організму. Активно використовуються у виробництві перлової і ячної крупи, в пивоварінні - з зерна отримують солод. Його застосовують також як корм для тварин, так як в складі присутній повноцінний білок, багатий крохмалем.

  Про культуру

  Ячмінь належить до однорічних трав'янистих рослин родини злакових. Культура є самозапилюватися. У колосках стебла розвиваються плоди - зернівки, які називають зерном. Воно має цінний склад:

  - вуглеводи - 65%;

  - вода - 13%;

  - білок - 12%;

  - клітковина - 5,5%;

  - зольні елементи - 3%;

  - жири - 2%.

  У зерні міститься багато вітамінів і мікроелементів. Сьогодні культура займає четверте місце в світі за площею посівів зернових культур, поступаючись лише кукурудзі, пшениці і рису. Ячмінь поділяють на два види:

  - озимий - скоростиглий і стійкий до заморозків;

  - ярий - переносить високі температури і посуху.

  Вирощування ячменю

  В Україні вирощують переважно сорти ярого ячменю. Щорічний збір зерна становить 8 млн тонн. Середня врожайність - 2,5-2,8 т / га. Культуру вирощувати нескладно. Рослина невибаглива до видів грунту і до кліматичних умов. Сходи добре переносять весняні заморозки, тому ячмінь можна висівати в ранні терміни, поки в грунті ще достатньо вологи. Це дає можливість отримувати високі врожаї на грунтах з низьким забезпеченням вологи.

  Основні принципи успішного вирощування ячменю полягають в наступному:

  - максимально ранній посів;

  - правильний вибір сорту;

  - дотримання норм висіву і сівозміни;

  - своєчасні обробки і добрива.

  При серйозному підході можна отримати показники, складові 6,5-8,0 т / га щорічно.

  Вибір насіння

  Правильний вибір посівного матеріалу - запорука успіху у вирощуванні ячменю. Його представляють як звичайні сорти, так і гібриди. В процесі варто враховувати умови регіону, в якому будуть вирощувати культуру. Для посіву вибирають вид з такими характеристиками:

  - висока врожайність;

  - стійкість до заморозків і посухи;

  - імунітет до поширених захворювань;

  - короткі терміни вегетації.

  В нашій компанії можна придбати високоврожайні сорти ярового ячменю. Тим самим буде закладено фундамент успішного вирощування культури.