Корзина
100 отзывов
+380966171155
+380664881348
+380676171155
 • picture 1

  Стимулятори та регулятори росту рослин

  Стимулятори і регулятори росту - це нові біологічні добрива, які здатні прискорювати або уповільнювати розвиток рослини. Крім цієї функції дані речовини підвищують урожай і підвищують стійкість до захворювань. Вони завойовують все більше симпатій серед фермерів і тих, хто підходить до вирощування овочів, фруктів і злакових культур з усією відповідальністю професіоналів.

  Є певні періоди в житті рослини, коли йому може знадобитися застосування стимулятора росту:

  - Прискорення проростання насіння.
  - Підвищення схожості

   
  1 2

  В наявності препарати, які стануть в нагоді справжнім професіоналам у сфері вирощування сільськогосподарських або декоративних культур. Стимулятори та регулятори росту рослини можуть використовуватися для листової обробки, а також для насіння. Особливістю даних препаратів є універсальність їх застосування. Склад, як правило, органічний. Однак бувають і хімічні засоби. Дані препарати можуть використовуватися на різних стадіях вегетації.

  Продукція підійде для городніх і домашніх рослин, доступна для замовлення, як поштучно (в кількості від однієї ємності), так і оптовими партіями.

  Препарати для домашніх та городніх рослин

  Відмінності між стимуляторами та регуляторами росту для домашніх і городніх рослин полягають в концентрації діючих речовин і способі приготування складу для листової обробки або оприскування насіння. Як правило, засоби для домашніх рослин розфасовуються в невеликі ємності і мають низьку концентрацію. Також вони нетоксичні, що дозволяє проводити обробку декоративних культур в закритих приміщеннях.

  Засоби для городніх рослин пропонуються у великих ємностях, мають підвищену концентрацію. Це пов'язано з тим, що вони використовуються для обробки сільськогосподарських культур на великих площах.

   

  Засоби для насіння та листової обробки

  Зверніть увагу, що стимулятори та регулятори росту рослин можуть використовуватися на різних етапах вегетації. Наприклад, їх активно застосовують для листової обробки сходів. Також можна попередньо обробити насіння домашніх або городніх рослин. В обох випадках можна використовувати один і той же препарат, проте готова суміш буде мати різну концентрацію. Обробка стимуляторами дозволяє:

  • збільшити розміри і кількість листя;
  • підвищити стійкість до несприятливих погодних умов, захворювань і шкідників;
  • помітно прискорити процес розвитку.

  Завдяки регуляторам можна домогтися небувало високого врожаю від будь-якої культури.

   

  Купити стимулятори та регулятори росту рослин

  Слід врахувати, що робота зі стимулюючими препаратами не так проста. Для застосування цих засобів необхідно добре розбиратися в агротехніці. Якщо вам потрібні консультації досвідчених фахівців з вирощування городніх та домашніх рослин, зв'яжіться з нами онлайн або телефоном. Щоб купити препарати, залиште замовлення на сайті.

  Відправляємо продукцію в усі населені пункти України. У Дніпропетровській області та ближніх районах можливий самовивіз або доставка за адресою.

  Замовляйте стимулятори та регулятори росту рослин для обробки насіння, сходів недорого.