Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Такі неселективні гербіциди, як десиканти, використовуються для прискорення дозрівання плодів (бульб і насіння) у сільськогосподарській галузі. Препарати безпосередньо впливають на метаболізм, фотосинтез рослин. В результаті, стебла висихають, а урожай дозріває достроково. З одного боку, це дозволяє зменшити період вегетації. Що дає можливість отримати кілька врожаїв. З іншого —  стає справжнім порятунком, якщо посіви не встигли визріти до сезону дощів.

В даному розділі зібрано відмінний вибір гербіцидів десикантів по зерновим, а також препаратів, виготовлених для обробки картоплі, гречки, сої та соняшнику.

Продукція доступна для придбання, як оптом, так і в роздріб.

 

Великий вибір гербіцидів десикантів по зернових

У нашому каталозі добре представлені гербіциди десиканти по зерновим. Можна підібрати препарати для обробки пшениці, ячменю, жита, гречки, ріпаку, соняшнику та інших рослин. Зверніть увагу, що використання неселективних гербіцидів десикантів дозволяє не тільки прискорити дозрівання продукту, але і захистити його від ураження хворобами або шкідниками. Наприклад, у випадку з соняшником значно знижується ризик ураження кошиків гниллю. А оброблена картопля не тільки стає набагато простішою в збиранні, але і захищена від зараження фітофторозом.

 

Якісні неселективні гербіциди десиканти

Пропоновані гербіциди десиканти по зерновим використовуються не тільки для висушування стебел і захисту врожаю від ураження хворобами, шкідниками. Також вони можуть застосовуватися в якості засобу для боротьби з бур'янами. До їх переваг відносяться такі особливості, як:

  • здатність швидко розкладатися в грунті на нетоксичні сполуки;
  • ефективність знищення верхньої та кореневої частини рослини;
  • безпека для здоров'я людини та корисних комах.

Таким чином, застосування неселективних гербіцидів десикантів є кращим варіантом.

 

Ефективні десиканти для картоплі, соняшнику, сої, гречки

Щоб оформити замовлення на десиканти для картоплі, сої, гречки або соняшника, зв'яжіться з нами в телефонному режимі або онлайн. Вся продукція має високу якість і є сертифікованою. Наша компанія готова надати для ознайомлення документи, що підтверджують оригінальність пропонованих неселективних гербіцидів.

Відправлення здійснюється по всій території України. У Дніпропетровській області можлива адресна доставка безкоштовно.

Замовляйте гербіциди десиканти по зерновим та іншим сільськогосподарським культурам недорого.