Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

1 2

В даному розділі ви знайдете багатий асортимент інсектицидних препаратів для саду та городу. Ці хімічні речовини використовуються для захисту рослин сільськогосподарського та декоративного призначення. Не секрет, що комахи шкідники можуть не тільки серйозно зіпсувати зовнішній вигляд рослин, а й привести до загибелі. Особливо актуальна ця проблема для посівів на великих площах.

Колорадський жук, дротяників, хрущ та гусені різних комах розмножуються в геометричній прогресії. На маленьких ділянках можна спробувати боротися з ними вручну, однак на фермерських полях такий спосіб захисту буде малоефективним. Саме з цієї причини використовуються інсектициди, які доступні для замовлення в нашому каталозі, як оптом, так і в роздріб.

 

Призначення інсектицидних препаратів для саду та городу

Основним призначенням інсектицидних препаратів є боротьба з комахами шкідниками. Зверніть увагу, що дані хімічні речовини можуть бути, як універсальними, так і вузькоспеціальними. Наприклад, є інсектицидні засоби, які підходять для знищення самих різних комах, від дротяників до хруща. Також можна придбати інсектициди конкретно проти колорадського жука.

У будь-якому випадку, ці препарати є кращим способом боротьби з шкідниками  саду та городу.

 

Якісні інсектицидні засоби від колорадського жука, хруща

Пропоновані інсектицидні засоби виділяються наступними перевагами:

  • високою ефективністю застосування;
  • економною витратою;
  • пролонгованим ефектом;
  • розумною ціною.

У нас можна замовити інсектициди, які знищують шкідників на всіх етапах розвитку. Також існують препарати, спрямовані на знищення гусені. Вибирати хімічні речовини слід з урахуванням особливостей оброблюваної культури і найбільш характерних для неї шкідників.

 

Великий вибір інсектицидів від дротяника та гусені

Щоб придбати будь-які інсектицидні препарати на ваш вибір, зв'яжіться з нашими консультантами телефоном або онлайн. Крім якісної агротехнічної хімії, ми можемо надати безкоштовні консультації досвідчених фахівців.

Відправлння інсектицидних засобів для саду та городу здійснюється по всій території України. По Дніпропетровській області можлива безкоштовна доставка за адресою (уточнюйте).

Замовляйте якісні інсектициди від дротяників, гусені, колорадського жука та інших шкідників. Також пропонуємо посівний матеріал різних сільскогосподарських культур та мікродобрива до них.