Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Інсектициди Avgust

Рекомендуємо придбати інсектициди AVGUST. Це препарати контактної дії — вони потрапляють всередину комахи через її тіло або шлунково-кишковий тракт. Продукція характеризується високою ефективністю та зручністю використання. На сайті представлені системні та контактні хімікати. Перші знаходяться всередині рослини, другі залишаються на її поверхні. Інсектициди широкого спектру дії можна використовувати задля захисту від шкідників різних сільськогосподарських культур. Це універсальні хімічні засоби від перевіреного виробника, яві вже встигли добре себе зарекомендувати в українських аграріїв.

 

Контактні та системні інсектициди широкого спектру дії

 

Інсектициди AVGUST належать до засобів широкого спектра дії. Саме такі продукти ми рекомендуємо використовувати нашим клієнтам. У каталозі представлено кілька різновидів хімікатів від шкідливих комах. Усі їх можна поділити на дві групи:

  • контактні;

  • системні.

Кожен різновид має певні особливості впливу на шкідників та нюанси застосування. Контактні засоби не проникають у тканини рослин, а залишаються на поверхні. На їхню ефективність можуть впливати погодні умови. Результат напряму залежить від якості обробки. Системні інсектициди AVGUST поглинаються рослиною. Їх не змивають опади, а ефект можна відчути вже за кілька годин після внесення. Клієнти нашого інтернет-магазину мають можливість обрати хімікат з необхідними властивостями та способом обробки рослин. Гарантуємо повну відповідність продукції заявленим характеристикам.

 

Якісні інсектициди контактної дії від AVGUST

 

Інсектициди контактної дії є одними з найзатребуваніших у наших клієнтів. Продукція торгової марки AVGUST поєднує в собі чудову ефективність і демократичну вартість. Контактні та системні хімікати широкого спектра дії активно використовують для захисту рослин від шкідливих комах. Вони дозволяють забезпечити якісне та безпечне зростання сільськогосподарських культур у несприятливих умовах.

Використання інсектицидів — один з багатьох елементів комплексного підходу для захисту врожаю від шкідливих комах та інших негативних чинників. Обробка хімікатами має проводитися відповідно інструкцій та рекомендацій фахівців з дотриманням правил безпеки. Клієнти нашої компанії мають можливість отримати безкоштовну консультацію професійного агронома.