Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Інсектициди Best

У боротьбі зі шкідливими комахами добре себе зарекомендували інсектициди BEST. Це засоби широкого спектру дії, які можна використовувати для захисту найпоширеніших в Україні сільськогосподарських культур. Продукція постійно є у наявності та готова до застосування. Реалізуємо системні, контактні та контактно-кишкові інсектициди — різниця полягає у механізмі дії препарати. Одні проникають всередину тканин рослини, інші залишаються на її поверхні. Продукція торгової марки BEST виготовляється у Китаї, що дозволяє їй мати дуже вигідну ціну.

 

Системні, контактні та контактно-кишкові інсектициди BEST

 

Інсектициди BEST — це потужні хімічні засоби системного, контактного та контактно-кишкового типу. Також у каталозі є універсальні продукти, які потрапляють до тканин рослин і водночас зберігаються назовні. Виробник постарався максимально збільшити ефективність засобів. Фірмові інсектициди мають кілька важливих переваг:

  • високу продуктивність на різних стадіях розвитку шкідників;

  • тривалий та потужний ефект;

  • мінімальні норми витрат, що збільшують економічну доцільність;

  • відсутність токсичного впливу на рослини.

Ви можете обрати на сайті системний, контактний або контактно-кишковий хімікат широкого спектра дії. Продукція відповідає кращим стандартам якості та дозволяє позбутися багатьох поширених в Україні шкідників сільськогосподарських рослин. Перед початком застосування хімікатів рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією.

 

Засоби широкого спектра дії проти шкідників

 

Захистити врожай від шкідливих комах — одна з головних задач фермера. Вирішити її можна за допомогою якісних та правильно підібраних хімічних речовин. Інсектициди BEST, засоби широкого спектра дії, які активно використовують українські аграрії. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати їх за дуже вигідною ціною. Ми реалізуємо контактні, контактно-кишкові та системні інсектициди. Продукція доступна для замовлень гуртом та у роздріб. Наші фахівці індивідуально підбирають хімікати для захисту рослин від шкідників та професійно консультують щодо їхнього використання.

Інсектициди BEST недорого коштують, економічні та зручні у використанні, забезпечують швидкий і пролонгований ефект. Поставляються хімікати у каністрах у формі концентрату, з якого готується розчин для обробки рослин.