Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Інсектициди ALFA smart agro

Позбутися шкідливих комах, що атакують рослини, можна за допомогою спеціальних хімічних речовин. Наша компанія реалізує інсектициди Alfa Smart Agro, які вже довели українським аграріям свою ефективність та зручність використання. Рекомендуємо їх використовувати також і для саду. Вони допомагають від колорадського жука та інших шкідників. У наявності є інсектициди для картоплі, капусти тощо. Асортимент регулярно оновлюється. Гарантуємо оригінальність продукції Alfa Smart Agro та її чудові функціональні властивості. 

Різноманіття інсектицидів від колорадського жука та інших шкідників

У каталозі ви знайдете найпопулярніші інсектициди Alfa Smart Agro: «Альфа Ацетамиприд», «Залп», «Актуал», «Наповал», «Нокаут», «Супер бизон», «Разит». Назви кажуть самі за себе — це дуже ефективні засоби захисту сільськогосподарських рослин від колорадського жука або інших шкідливих комах. Виробник рекомендує використовувати їх для капусти, картоплі, томатів, ріпаку тощо. Головні переваги представлених на сайті інсектицидів:

 
  • новий механізм дії, який не викликає стійкості до нього;

  • мінімальні витрати продукту;

  • незалежність від температури навколишнього середовища;

  • подовжений термін впливу на шкідників;

  • безпечність для корисних комах.

 

Пропонуємо ознайомитися з характеристиками інсектицидів для правильного застосування їх під час обробки рослин. Якщо виникли питання, вас залюбки проконсультують наші фахівці. Будьте обережні під час використання хімічних речовин, щоб не пошкодити культури і досягти бажаного результату.

Фірмові інсектициди Alfa Smart Agro для саду та городу

Якісні інсектициди — запорука надійного захисту рослини від шкідників. Наша продукція успішно використовується для саду та городу українськими споживачами. Інсектициди Alfa Smart Agro мають універсальну дію, економічні та недорого коштують. Ми реалізуємо їх оптом та у роздріб. Продукція ефективна проти різних комах, тому одного засобу може вистачити для комплексної дії. 

Шукаєте надійний інсектицид для картоплі чи капусти? Компанія Uventa Agrohim готова запропонувати вам кращі засоби для захисту рослин на максимально вигідних умовах. Для оптовиків доступна безкоштовна доставка. Уточнюйте умови за телефонами. Ми вже багато років працюємо на українському ринку і добре знаємо, що може знадобитися вітчизняним фермерам та садоводам.