Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Продукція торгової марки ALFA smart agro добре відома в Україні. У нас ви можете купити високоякісні прилипачі для гербіцидів цього виробника. Ціна — одна з кращих на ринку. Ці засоби зменшують поверхневий натяг робочої рідини та покращують ефективність захисних хімічних речовин. На вибір пропонуємо кілька різновидів прилипачів ALFA smart agro. Рекомендуємо уважно вивчити їхні характеристики перед тим, як робити замовлення. Можлива безкоштовна доставка — уточнюйте розміри партії у менеджерів-консультантів.

 

Засоби ALFA smart agro для гербіцидів

 

У каталозі представлені прилипачі ALFA smart agro для гербіцидів різних видів. У якості діючої речовини використовується ноніл-фенол-пропіловий ефір, етоксилат нонілфенол, поліоксиетильована ріпакова олія тощо. У нас ви можете купити ці допоміжні засоби за одними з кращих цін в Україні. Головні переваги продукції:

  • покращує рівномірність нанесення хімікатів під час обприскування;
  • підвищує ефективність дії гербіцидів, зменшує час початку реакції;
  • характеризується стійкістю до ультрафіолетового випромінювання;
  • забезпечує захищеність крапель робочої рідини від сильного вітру;
  • не вчиняє шкідливої дії на сільськогосподарські культури, безпечна для довкілля.

У представлених на віртуальній вітрині прилипачів для гербіцидів є багато й інших переваг: низька ціна, зручність збереження та використання, відсутність обмежень щодо збору врожаю. Ми співпрацюємо з багатьма фермерами в Україні, і всі вони залишають позитивні відгуки про продукцію ALFA smart agro. Купити якісний прилипач означає суттєві підвищити корисний ефект гербіциду, зменшивши його витрати. 

 

Де купити в Україні якісні прилипачі за низькими цінами

 

Компанія «Ювента Агрохім» відома в Україні як надійний постачальник посівного матеріалу та різних хімікатів для успішного врожаю. У нас демократичні ціни та високоякісна продукція. Рекомендуємо купити прилипачі для гербіцидів, щоб позбутися небажаної рослинності на полі та забезпечити тривалий ефект від хімікату. Ці допоміжні засоби мають високий попит у наших клієнтів. Приймаємо замовлення у роздріб та оптом, надаємо вигідні знижки на великі партії товарів. Продукція торгової марки ALFA smart agro поставляється у формі суспензії, якою дуже зручно користуватися для приготування робочого розчину. Уважно читайте інструкцію, щоб досягти бажаного ефекту.