Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Прилипачі ALFA smart agro

Для зменшення поверхневого натягу робочої рідини слід використовувати прилипачі. Вони допомагають гербіцидам та іншим хімікатам краще триматися на листі, а також посилюють їхню ефективність. Територія використання — сад, город та інші земельні ділянки. Наша компанія реалізує прилипачі ALFA smart agro. Ці допоміжні речовини для гербіцидів характеризуються універсальністю дії, недорого коштують. Пропонуємо замовити їх у роздріб та оптом. За потреби ви також завжди маєте можливість отримати фахову консультацію щодо використання засобів захисту рослин.

Різноманітні прилипачі для саду та городу

Прилипачі торгової марки ALFA smart agro можуть мати різні властивості та специфіку використання. У каталозі представлені найбільш популярні продукти: «Альфаліп», «Альфаліп Екстра», «Бустер», «Омега Екстра». З їхніми характеристиками ви можете ознайомитися у детальних описах, що присутні на сайті. Ці прилипачі успішно використовуються у саду та на городі. Їхні головні переваги:

 
  • висока стійкість до змивання опадами;

  • підселення ефективності гербіцидів;

  • рівномірне покриття рослини;

  • сумісність з іншими засобами захисту;

  • відсутність впливу жорсткості води.

 

Прилипачі ALFA smart agro особливо рекомендовані до застосування в умовах холодного та посушливого клімату. Допоміжна речовина витрачається дуже економно, тому її придбання є фінансово вигідним. Представлені в нашому магазині прилипачі вже довели свою корисну дію у різних умовах та заслужили на багато схвальних відгуків від українських аграріїв та садоводів. 

Якісні прилипачі ALFA smart agro для гербіцидів

Успішний урожай можна отримати використовуючи спеціальні засоби для захисту рослин. Вони полегшують працю людини, допомагають зробити культури більш стійкими до зовнішніх вражень. Наша компанія реалізує багато корисних речовин, і прилипачі ALFA smart agro є одними з найбільш затребуваних. Ми рекомендуємо їх для гербіцидів різних марок. Продукти сумісні з більшістю представлених на українському ринку засобів.  

Ми реалізуємо прилипачі у надійних пластикових каністрах. Продукція зберігається в оптимальних умовах і повністю готова до відправки. Для великих замовлень можлива безкоштовна доставка. Уточнюйте умови співпраці за телефонами. Прилипачі ALFA smart agro — ефективні, безпечні для довкілля, недорого коштують.