Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Насіння соняшнику Agroselect

Компанія Agroselect — відомий виробник посівмату з Молдови. Наші клієнти мають можливість придбати гібридне насіння соняшника цього бренду в роздріб та оптом. Продукція характеризується чудовими властивостями та дозволяє отримати здоровий врожай. Насіння соняшнику Agroselect ідеально підходить для посіву в умовах українського клімату. Завдяки прямим контактам з виробником ми реалізуємо його оригінальну продукцію за мінімальною ціною.  

Гібридне насіння соняшника від компанії Agroselect

Посівний соняшник має великий попит в українських аграріїв. Представлені на сайті гібриди від компанії Agroselect вже встигли себе чудово зарекомендувати серед наших клієнтів. Ми пропонуємо найбільш популярні різновиди посівмату. Гібридне насіння соняшника від молдавського бренду характеризується:

 
  • стійкістю до різких змін погоди;

  • підвищеною продуктивністю;

  • великим виходом олії;

  • екологічною пластичністю;

  • захищеністю від посухи та вилягання.

Стійке до захворювань насіння соняшника

Вагомий плюс кожного гібриду від Agroselect полягає також у його стійкості до захворювань. Виробнику вдалося створити таке насіння, що має імунітет до фомозу, білої гнилі, сірої гнилі, несправжньої борошняної роси тощо. Стійкий до захворювань посівмат соняшника демонструє високий потенціал врожайності та дозволяє отримати готовий продукт з прекрасними властивостями. У наявності є гібриди з різними термінами дозрівання. Насіння соняшника від молдавської компанії відповідає кращим стандартам якості.

Оригінальне насіння соняшнику Agroselect

Компанія Uventa Agrohim реалізує насіння соняшнику Agroselect різних гібридів: «Доіна», «Чезар КЛ», «Зімбру», «Талмаз» тощо. Ми гарантуємо оригінальність посівного матеріалу та його повну відповідність заявленим характеристикам. Стійкі до захворювань гібриди насіння соняшника рекомендовані для посіву в українських умовах. Вони дозволять вам отримати багато якісної олії з мінімальним докладанням зусиль і навіть у несприятливих погодних умовах. 

Agroselect — справжній національний лідер з виробництва посівного матеріалу. Його продукція вже давно вийшла за межі Молдови та отримала визнання у країнах Європи. Рекомендуємо придбати її у прямого постачальника посівмату соняшника в Україні. У нас кращі ціни на ринку, індивідуальний підхід до кожного клієнта та швидка доставка.