Корзина
103 отзыва
+380966171155
+380664881348
+380676171155

Добрый день!! Извините,мы временно не можем принять и обработать Ваши заказы. Все заказы будут приняты и обработаны 20.07.2020!

Насіння кукурудзи Aspria Seeds

В роздріб та оптом пропонуємо придбати насіння кукурудзи Aspria Seeds на посів. Це новий бренд на міжнародному ринку. Його продукції притаманна гідна якість та адекватна ціна. Посівна кукурудза цієї марки характеризується чудовою віддачею вологи. Гібриди чудово адаптовані до українського клімату. Насіннєва кукурудза Aspria Seeds добре зарекомендувала себе у світа та вже стала цікавою альтернативою продукції більш відомих брендів-виробників. Замовити її можна в нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. Посівмат кукурудзи поставляється у мішках.

 

Посівна кукурудза від нового міжнародного бренду

 

Серед матеріалів на посів з низькою ціною не так просто знайти якісну продукцію. Компанія Aspria Seeds впевнено займає цю нішу. Посівна кукурудза цієї марки дає змогу отримати врожай, який майже нічим не поступається насінню більш відомих та дорогих виробників. У нашому каталозі представлено кілька десятків гібридів, серед яких ви точно зможете обрати оптимальний. 

 

Ціна та інші переваги насіннєвої кукурудзи на посів

 

  • Насіннєва кукурудза Aspria Seeds демонструє стійкість до низьких температур.
  • Посівмат може бути висіяний раніше, ніж температура ґрунту сягне +15 градусів. 
  • Гібриди цього бренду не бояться посухи, тому й рекомендовані на посів в Україні.
  • Низька ціна та багатий врожай — ще одна перевага посівної кукурудзи від Aspria Seeds.

 

Посівмат кукурудзи в роздріб та оптом

 

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам якісний та недорогий посівмат кукурудзи оптом та в роздріб. Для великих партій товарів можлива безкоштовна доставка як по Дніпропетровській області, так і в інші регіони. Гарантуємо повну відповідність продукції на посів вказаним на сайті характеристикам. Ми працюємо напряму з виробниками і рекомендуємо лише те насіння, у якому ми впевнені на 100%. З детальними описами матеріалів пропонуємо ознайомитися у каталозі.

 

Оригінальне насіння кукурудзи Aspria Seeds з доставкою

 

Насіння кукурудзи Aspria Seeds отримало високі оцінки від різних представників аграрної промисловості. Наші клієнти також залишають лише хороші відгуки про цей посівний матеріал. Щоб замовити його з доставкою, залиште заявку онлайн або зателефонуйте. Менеджери-консультанти магазину чудово розбираються у посівматі кукурудзи та залюбки допоможуть вам обрати гібрид з необхідними властивостями задля отримання бажаного врожаю.