Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Дезінфікуючі засоби

Ефективні дезінфікуючі засоби повинні бути в кожному домі, фермерському господарстві або офісній будівлі. Вони необхідні для знищення бактерій, вірусів, грибків, від яких не позбутися за допомогою звичайного вологого прибирання. Регулярне застосування засобів для дезінфекції поверхонь в приміщеннях і особистому транспорті здатне захистити вас і ваших близьких від захворювань різного характеру.

В даному розділі зібрано хороший вибір антисептиків для рук. Також представлені засоби дезінфекції приміщень. Зверніть увагу, що вся пропонована продукція може бути віднесена до категорії лікарських антисептиків, що підтверджує високий ступінь ефективності.

Продукція доступна для придбання в каністрах об'ємом 1 і 20 літрів. На оптових та  постійних клієнтів чекають вигідні ціни.

 

Засоби дезінфекції поверхонь у приміщеннях

Пропонуємо засоби дезінфекції поверхонь, приміщень. Дані лікарські антисептики можна використовувати для знезараження підлог, стільниць, сантехніки. Цей різновид дезінфікуючих засобів не може використовуватися в якості антисептика для рук, однак добре підійде для обробки інструменту. Це можуть бути столові прилади, медичні скальпелі, манікюрне приладдя.

Доведено, що багато збудників серйозних захворювань передаються не тільки при безпосередньому контакті із зараженою людиною, але і через предмети, яких вона торкалася. Використовуйте засоби дезінфекції приміщень, щоб звести загрозу зараження до мінімуму.

 

Переваги якісних лікарських антисептиків

Крім знезараження поверхонь, інструментів та інших елементів приміщення, вкрай важливо потурбуватися про наявність антисептика для рук. Тільки за один день ми торкаємося до різних предметів сотні разів. Бактерії та віруси перекочовують на шкіру долонь, а пізніше — в наші будинки. Тримайте лікарський антисептик під рукою, щоб гарантовано уникнути заразних захворювань.

Дані дезінфікуючі засоби характеризуються:

  • високою швидкістю обробки, від 15 секунд;
  • можливістю застосування в хірургії;
  • гіпоалергенність;
  • безпекою для шкіри.

Зверніть увагу, що не слід користуватися засобами дезінфекції, якщо шкіра пошкоджена (подряпини, нариви, порізи).

 

Антисептики для рук та інші дезинфікуючі засоби

Щоб придбати 1 або 20 літрів засобу для дезінфекції робочих поверхонь або шкіри рук, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Відправка щільно закритих ємностей здійснюється по всій Україні. Вибір транспортної компанії залишається за клієнтом. Жителі Дніпропетровської області та околиць можуть домовитися про самовивіз або адресну доставку.

Замовляйте лікарські антисептики для рук і інші дезінфікуючі засоби прямо зараз.