Корзина
95 отзывов
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Гербіциди Хімагромаркетинг

Компанія «Хімагромаркетинг» — відомий виробник засобів захисту сільськогосподарських рослин. Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі гербіциди суцільної дії від цього поважного бренду. У каталозі представлені системні, ґрунтові та післясходові препарати. Оригінальна продукція виробника з багаторічним досвідом довела свою ефективність використання у різноманітних умовах. За допомогою неї ви зможете позбутися шкідливих рослин та отримати здоровий врожай вищої якості.

 

Системні, ґрунтові та післясходові гербіциди

 

На сайті представлені гербіциди суцільної дії «Хімагромаркетинг» різних видів. Кожен продукт має певні властивості та особливості застосування задля отримання бажаного ефекту. Системні препарати переміщуються судинами рослин, ґрунтові здійснюють вплив через коріння — вони здатні знищувати насіння шкідників, а сутність післясходових речовин зрозуміла з їхньої назви. Головні переваги продукції «Хімагромаркетинг»:

  • висока концентрація, що дозволяє зменшити витрати хімікату;

  • тривалий ефект, який тримається кілька тижнів після обробки;

  • комплексна дія на найпоширеніші види шкідливих рослин;

  • простота використання, сумісність з іншими пестицидами.

Системні, ґрунтові, післясходові гербіциди підбираються нашими фахівцями під конкретні вимоги замовника. У компанії працюють професійні агрономи, які допоможуть вам придбати хімікати з необхідними властивостями та розкажуть про всі нюанси їхнього правильного застосування. Будьте обережними з хімікатами та виконуйте рекомендації спеціалістів, щоб не зашкодити сільськогосподарським культурам та отримати бажаний результат.

 

Фірмові гербіциди суцільної дії від «Хімагромаркетинг»

 

Наша компанія забезпечує українських аграріїв кращими засобами для захисту с/г рослин. Гербіциди суцільної дії від «Хімагромаркетинг» — одні із популярних у каталозі. Вони чудово поєднують у собі високу ефективність, економічність використання та адекватну вартість. Ви можете замовити системні, післясходові, ґрунтові гербіциди гуртом та у роздріб. Продукція поставляється у пластикових каністрах різного об’єму.

Перед початком використання хімікатів обов’язково прочитайте інструкцію виробника. Потужні гербіциди дають можливість у короткі терміни позбутися шкідливих рослин та отримати богатий урожай.