Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Як зберегти посіви озимої пшениці !!!!!!

Рекомендації щодо застосування гумату калію Гуміфілд на посівах озимої пшениці у 2012 році

Рекомендації щодо застосування гумату калію Гуміфілд на посівах озимої пшениці у 2012 році

Шановні пані та панове!

Пшениця. При оптимальних ґрунтово-кліматичних умовах та при дотриманні всіх елементів технології вирощування пшениці озимої, сучасні сорти можуть формувати врожайність до 12 тон з 1 га. Пшениця, як і інші с/г культури, потребує обробки насіння та догляду за посівами за допомогою ЗЗР. В окремі роки, як і у поточному, втрати врожаю від недостатнього розвитку рослин і низької зимостійкості становлять до 65-78%. В період проростання насіння, посіви страждають від посухи, недостатнього макро- і мікроелементного живлення, повільного розвитку, внаслідок несприятливих погодніх умов.  Під час осінньої вегетації і перезимівлі рослини страждають від розвитку кореневих гнилей, снігової плісняви, септоріозу та інших хвороб.

Для стимуляції осіннього розвитку рослин, зняття стресу від протруйників, підвищення імунітету рослин доцільно застосовувати для обробки насіння антистресант, стимулятор росту рослин Гуміфілд – 200 г/т.

Гуміфілд можна застосовувати самостійно, або в бакових сумішах із протруйниками та мікродобривами.

Для додаткового розвитку кореневої системи пшениці, підвищення зимостійкості та морозостійкості рекомендується провести по вегетації обробку Гуміфілдом нормою 50 г/га. Препарат можна застосовувати самостійно або в бакових сумішах із протруйниками та мікродобривами.

У випадках додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь до нас !!!

 

Другие новости