Кошик
96 відгуків
1 2

Для того отримання дійсно багатого врожаю, мало якісного догляду посівів, підготовки ґрунту та своєчасного внесення добрив. Бажано використовувати такі хімічні препарати, як протруйники. Сьогодні можна знайте варіанти не тільки для насіння зернових, а й для картоплі. В даному розділі зібрано відмінний вибір інсектицидних протруйників для таких сільськогосподарських культур, як озима пшениця пшениці, ярий ячмінь, а також кукурудза.

Вся продукція доступна для придбання, як оптом, так і в роздріб. Будемо раді довгостроковому співробітництву з власниками невеликих фермерських господарств і представниками великих агрохолдингів.

 

Інсектицидни протруйники насіння зернових

Принцип дії інсектицидних протруйників для насіння зернових практично нічим не відрізняється від звичайних інсектицидів. Єдиним розходженням є об'єкт обробки. Якщо звичні препарати використовуються на полях і покликані захистити колосяться посіви, то протруйники з такою дією застосовуються для обробки посівного матеріалу. Захист насіння кукурудзи, озимої пшениці та ярого ячменю   непроста справа. Всюдисущі комахи проникають навіть в дуже добре облаштовані сховища.

Своєчасне застосування протруйників дає відразу дві переваги:

  • захист посівного матеріалу як такого;
  • відсутність шкідників на перших етапах після посіву.

Зверніть увагу, що всі протруйники (для зернових, картоплі) є отруйними препаратами. Їх слід використовувати в відповідно до інструкції виробника.

 

Переваги протруйників для картоплі, озимої пшениці, кукурудзи

Пропоновані протруйники можуть використовуватися для обробки посівного матеріалу картоплі, озимої пшениці, ячменю, кукурудзи (в залежності від конкретного препарату або його концентрації), та відрізняються наступними перевагами:

  • високою ефективністю;
  • пролонгованою дією;
  • безпекою, за умови коректної експлуатації.

Дані інсектицидні протруйники поставляються безпосередньо від виробника, що й пояснює доступну ціну. За бажанням, ви можете ознайомитися з сертифікатами якості та іншими супровідними документами.

 

Якісні протруйники ярого ячменю та іншого посівмату

Для замовлення інсектицидних протруйників для насіння кукурудзи, ячменю, пшениці або посадкового матеріалу картоплі, зв'яжіться з нами онлайн або за телефоном. Можлива безкоштовна доставка продукції по території Дніпропетровської області та ближніх районів. Клієнтам з інших областей товари  відправляються поштою або за допомогою транспортних компаній.

Замовляйте протруйники для зернових недорого. Також в каталозі є посівмат і мікродобрива.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner