Кошик
93 відгуків
+380968781690
+380664881348
+380676171155

Відвідування компанії Agroselect Semences з 18 по 20 липня

   

 
 
 

18-20 липня 2017 року представники компанії Ювента Агрохим відвідали на запрошення групи компаній AMG HOLDING в компанії Agroselect Semences, яка знаходиться в республіці Молдова в місті Сороки.
Компанія Agroselect Semences з 1998 року займається селекцією у сільському господарстві за роки плідної роботи завоювала приблизно 70 % Молдавського ринку.
Соняшник компанії Agroselect Semences з кожним роком покращується і вдосконалюється і відповідає всім вимогам сучасних сільгоспвиробників.
Соняшник Agroselect Semences вигідно відрізняється високою врожайністю, великим вмістом олії, високою опірністю погодних умов , стійкістю до пероноспорозу, фомопсису, білої плісняви, сірої плісняви, стійкі до 5 рас вовчка
 

На ринку Україні широко представлені такі гібриди соняшнику:

 
 
 
 
 
 
 
  • Талмаз
  • Кодру
  • Зімбру
  • Дрохва
  • Перформер
     

Також в сезоні 2017-2018 року з'являться новинки посівного матеріалу стійкі до гербіцидів гранстар і евролайтнинг.

Наші представники відвідали виробничий комплекс Agroselect Semences, який знаходиться в місті Сороки. Коплекс оснащений сучасним обладнанням для очищення та калібрування посівного матеріалу відомої датської фірми " Кімбрія . Насіння і відкаліброване протруєне на цьому обладнання відповідають всім вимогам європейських стандартів.
Недалеко від виробничого комплексу знаходяться демонстраційні посіви і ділянки гібридизації.

 
 
 
 

Також наша делегація відвідала ділянки гібридизації соняшнику в Шолданештском районі, де вирощуються гібриди Кодру і Талмаз.
Відвідування цих ділянок ще раз дозволило переконатися в дотриманні просторової ізоляції і правильному догляді за ділянками гібридизації в компанії Agroselect Semences.
Також ми відвідали винний завод Шато Вартели в р. Оргеєв, пренадлежащий групі компаній AMG Holding, який справив на нас незабутнє враження. Це сучасне, дуже добре організоване виробництво вина за французькою технологією . Працівники провели цікаву екскурсію з дегустацією.

 
 
 
 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші новини